OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/81d638e36b.jpg

Mihmandar UÖD ve Üsküdar Gençlik Merkezi öncülüğünde ''Bi' Dünya Öğrenci Üsküdar'da!'' adlı fotoğraf sergisi düzenlendi.

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği ve Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi öncülüğünde ''Bi' Dünya Öğrenci Üsküdar'da!'' adıyla uluslararası öğrencilerin hayat hikâyelerinin yer aldığı fotoğraf sergisi düzenlendi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Bolat'ın katılımıyla Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi ve Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği öncülüğünde 'Bi' Dünya Öğrenci Üsküdar'da' adıyla uluslararası öğrencilerin hayat hikâyelerinin yer aldığı fotoğraf düzenlendi.            

Program uluslararası öğrencilerin Kafkas Dansı gösterisiyle başladı ve yine öğrencilerin yaptığı Özbek Pilavının halka dağıtımıyla devam etti. 'Ensar ve Muhacir' kardeşliğinin vücut bulduğu ve gün boyu devam eden sergide birbirinden farklı etkinliklerle Üsküdar halkı misafir öğrencilerle sohbet etme ve onları tanıma imkânı buldu.     

'Yabancı Öğrenci Değil Misafir Öğrenci' ve 'İyi Ki Misafir Öğrenciler Var' sloganlarının dikkat çektiği programa halkın yoğun ilgisi oldu.

event-news-white

News from our associations