OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/c28250f217.jpg

Gaziantep Yeni Doğu UÖD yönetim kurulu üyeleri kurum ziyaretlerine başladı.

Başkan Mahmud Tekin, Başkan Yrd. Hakan BOZGEYİK, yönetim kurulu üyeleri ve üyelerden aynı zamanda misafir öğrenci olan Yaqoob Shamsi (Afganistan), Hamidou Savadogo (Burkina Faso) Ve Mohammed Awal Dabo (Burkına Faso) ile kurum ve kuruluş ziyaretlerine başladı.

Gaziantep'te faaliyet gösteren ve Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonunun (UDEF) bir üyesi olan Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneğimiz, Başkan Mahmud Tekin, Başkan Yrd. Hakan BOZGEYİK, yönetim kurulu üyeleri ve üyelerden aynı zamanda misafir öğrenci olan Yaqoob Shamsi (Afganistan), Hamidou Savadogo (Burkina Faso) Ve Mohammed Awal Dabo (Burkına Faso) ile kurum ve kuruluş ziyaretlerine başladı.

 İHH Gaziantep Başkanı Mehmet Emin Arslan’ı ve ardından Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök’ü makamlarında ziyaret eden dernek yönetim kurulu ve başkanı sayın TEKİN, Ziyarette faaliyet alanlarının aktarılması, ortak proje çalışmalarının yürütülmesi ve karşılıklı iletişimin artırılması noktalarında istişarelerde bulundu.

Başkan TEKİN, “dernek olarak amacımız Gaziantep’te okuyan yabancı uyruklu Misafir Öğrencilerimize memleketimizi ve ülkemizi en iyi şekilde anlatarak, onları birer gönül elçisi olarak ülkelerine göndermektir. Medeniyet değerlerimizi önceleyerek, ilgilendiğimiz her bölgenin toplumsal, sosyal ve kültürel değerlerini göz önünde bulundurarak en iyi çalışmayı ortaya koymaya gayret ediyoruz.” dedi.

Ziyaretlerin hızlı bir şekilde devam edeceğini belirten başkan TEKİN, tüm kurum ve kuruluşlardan desteklerini beklediğini belirtti.

AHMET YAVUZ

Kaynak: http://www.referansgazetesi.com.tr/yeni-dogu-ziyaretlere-basladi-9383h.htm

event-news-white

News from our associations