OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/7f6aa417e4.jpg

Yedirenk UÖD misafir öğrencilerin akademik, mesleki ve ahlaki gelişimlerine katkı sağlayacak önemli bir program başlattı.

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği, Dünyanın dört bir yanından yüzlerce Üniversite öğrencisinin Sakarya Üniversitesinde eğitimlerini almak için yurtdışından gelen tüm misafir öğrencilerin akademik, mesleki ve ahlaki gelişimlerine katkı sağlayacak önemli ve yeni bir program başlattı.

Sakarya Üniversitesi, Sakarya Müftülüğü ve Yedirenk Dünya Öğrenci Topluluğu tarafından, ’’Yedirenk Uluslararası Öğrenci Akademisi’’ kapsamında 'Bayan Uluslararası Öğrencilerimize yönelik ‘'Değerler Eğitimi Akademi Programımız 'Sakarya Üniversitesi Yedirenk Uluslararası Öğrenci Akademi Ofisinde, Sakarya İl Müftüsü İlyas SERENLİ, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer EMLAS, Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Ali AKPINAR, Yedirenk Dünya Öğrenci Topluluğu Akademik Başkanı ve Sakarya Üniversitesi Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yaşar KAHRAMAN, Sakarya İHH (İnsan Hak ve Hürriyetleri) Başkanı Sebahattin AYDIN'ın katılımlarıyla Değerler Eğitimimizin yıl sonu Sertifika törenini gerçekleştirdik.

Yedirenk Uluslararası Derneği tarafından Sakarya Üniversitesi Rektörüne ve Sakarya İl Müftüsüne Plaket takdim edilirken Akademideki Eğitmen ve Öğrencilere Gösterdikleri başarılardan dolayı Teşekkür Belgesi takdim edildi. 

event-news-white

News from our associations