OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b08a2158944134b35aa0e99d1c44066da.jpg

Yedikıta Medeniyet ve Kardeşlik Akademisi Kahramanmaraş’da Açıldı

Yedikıta Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından hazırlanan ve Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığınca desteklenen “Yedikıta Medeniyet ve Kardeşlik Akademisi” projesinin açılış programı gerçekleşti.

 

Yedikıta Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından hazırlanan ve Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığınca desteklenen “Yedikıta Medeniyet ve Kardeşlik Akademisi” projesinin açılış programı gerçekleşti. Açılış programına; TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç,İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı, TKDK İl Koordinatörü Ahmet Cemil Ceyhan, UDEF 5. Bölge Başkanı Sebahattin Kala, Yedikıta Uluslararası öğrenci Derneği Başkanı Muharrem Dilipak, MÜSİAD Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu, STK Temsilcileri ve çok sayıda uluslararası öğrenci katıldı.

 

Kurdela kesiminin ardından açılış ve selamlama konuşmasını gerçekleştiren TBMM İçişleri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, uluslararası öğrenci çalışmasının önemine vurgu yaparak proje vesilesi ile çok faydalı akademik çalışmalara imza atılacağından emin olduğunu dile getirdi.

event-news-white

News from our associations