OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b9571bbe4446a485287143df5e928a10f.jpg

Yedi Kıta Derneğimizin Merkez Ofisinin ve Kardeşlik Projesinin Açılışı Gerçekleştirildi

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuza (UDEF) bağlı olarak faaliyetlerini gerçekleştiren Kahramanmaraş Yedi Kıta Uluslararası Öğrenci Derneğimiz, merkez ofisinin ve İrfan Yolunda Kültürlerin Kardeşliği Projesi’nin açılışını düzenlediği törenle gerçekleştirdi.

 

Dünyanın birçok ülkesinden üniversite eğitimlerini almak üzere Kahramanmaraş’ı tercih eden uluslararası öğrencilere daha fazla hizmette bulunabilmek amacıyla Kahramanmaraş Uluslararası Öğrenci Derneğimiz tarafından merkez ofis açılışı ve farklı coğrafyalardan gelen öğrencileri birbirleriyle daha çok kaynaştıracak İrfan Yolunda Kültürlerin Kardeşliği Projesi’nin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Birçok öğrencinin hazır bulunduğu açılış programında, protokol üyeleri ve dernek yöneticileri yaptıkları konuşmalarla programın anlam ve önemini belirtmenin yanı sıra Yedi Kıta derneğimizin hâlihazırda yaptığı çalışmaları ve ilerleyen süreçte yapacağı çalışmaları vurguladı. Konuşmaların akabinde protokol tarafından kurdele kesilerek dernek ofisimizin ve projenin açılışı gerçekleştirildi.

Açılış programına Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Sayın Celalettin Güvenç, Onikişubat Belediye Başkanı Sayın Hanefi Mahçiçek, çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşu temsilcisi, uluslararası öğrenci, dernek gönüllüsü, vatandaş ve basın mensubu katılım gösterdi.

 

 

event-news-white

News from our associations