OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/f302ad0677.jpg

Eskişehir Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Nihat Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Kredi ve Yurtlar Kurumu Esk

Eskişehir Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Nihat Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Kredi ve Yurtlar Kurumu Eskişehir İl Müdürü Eyüp Erkurt’u makamında ziyaret etti.

21 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Nihat Demir, Kredi ve Yurtlar Kurumu Eskişehir İl Müdürü Eyüp Erkurt’a uluslararası öğrenci çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Uluslar arası öğrencilerin sorunları hakkında bilgi sahibi olduklarını ve Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği’ni yakından takip ettiğini belirtti.

Erkurt “Uluslararası öğrenci çalışması çok değerli bir çalışma her fırsatta, yapılan faaliyetlere destek vermeye çalışıyoruz. Uluslararası öğrenci çalışmalarını yakından takip ediyoruz inşallah daha güzel çalışmalar da ortaya çıkacaktır” diyerek Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği  Başkanı Nihat Demir ve Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek kendilerine teşekkür etti.

event-news-white

News from our associations