OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/7736218961.jpg

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile misafir öğrenciler Mihrimah Sultan Kız Anadolu İmam Hatip Lises

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile misafir öğrenciler Mihrimah Sultan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine Bulgaristan’ı tanıttı.

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği'nin "Bugunü ve Yarını ile Uluslararası Öğrenciler" projesi kapsamın da düzenlediği ülke tanıtım programında, Mihrimah Sultan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine Bulgaristan ülke tanıtım sunumu gerçekleştirildi. Ülke tanıtım sunumunu gerçekleştiren Bulgaristanlı misafir öğrenci Muhammed Hasanov ülkesinin doğal güzelliklerini, tarihini, kültürünü, yöresel yemeklerini ve danslarını Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine tanıttı. 

Mihrimah Sultan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği programın sonunda, Mihrimah Sultan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi İdarecileri sunumlarından dolayı Bulgaristanlı misafir öğrenci Adam Muhammed Hasanov’a teşekkürlerini iletti.


event-news-white

News from our associations