OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/57d03c112dd549f38a2243dd62c10906.jpg

“Uluslararası Öğrencilerin Her Zaman Yanındayız”

Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği, Trakya Üniversitesi’nde(TÜ) eğitim gören uluslararası öğrencilere yönelik dernek tanıtımı ve 2018-2019 eğitim döneminde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi.


Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hakan Çalışkan, başkanlığında gerçekleşen toplantı, TÜ Merkez Kütüphane Konferans Salonunda gerçekleşti.


Çalışkan, yeni eğitim döneminin tüm öğrencilere başarılı olmasını dilerken uluslararası öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını belirtti.


Yeni dönemde öğrencilere yönelik önemli çalışmalar yapacaklarını vurgulayan Çalışkan, “Dernek olarak üniversitemizde öğrenim gören uluslararası öğrencilere yönelik dernek tanıtımı ve bu sene yapacağımız çalışmalarla alakalı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik. Toplantı öncesinde öğrencilere aşure ikramında bulunduk. Aynı zamanda toplantı sonunda da uluslararası öğrencilerin burs başvurularını aldık. Türk Kızılayı Edirne Şubesine aşure ikramımıza desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

event-news-white

News from our associations