OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/0467c04edf.png

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği’nin organizasyonu ile düzenlenen “Uluslararası Öğrencilerin Gözünden 15 Temmuz” konul

Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği’nin organizasyonu ile düzenlenen “Uluslararası Öğrencilerin Gözünden 15 Temmuz” konulu makale yarışması ödülleri sahiplerini buldu.

26 Ocak Cuma günü Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen ödül törenine Turkuaz Uluslararası  Öğrenci Derneği Başkanı Abdullah Mesut Sürücü, Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şube Başkanı Mahmut Bıyıklı ve Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ergan Özdemir ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ayrıca Türkiye Yazarlar Birliği Üyeleri yarışmanın jürisi olarak ödül törenine teşrif etti.

Ödül töreninde birinciliğe hak kazanan Türkmenistanlı misafir öğrenci Merdan Haniyev ödülünü Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ergan Özdemir’in elinden alırken, yarışmanın ikincisi Tacikistanlı misafir öğrenci Alizhon Syyarmardonov Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şube Başkanı Mahmut Bıyıklı ve üçüncü Özbekistanlı misafir öğrenci Mamurjan Akhmatjonov ise Turkuaz Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdullah Mesut Sürücü’nün ellerinden aldı.

event-news-white

News from our associations