OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/a002f5fe6e454b198194a96ff6730e72.jpeg

Uluslararası Öğrenciler Liseli Kardeşleri ile Buluştu

Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği’nin organizasyonu ile farklı coğrafyalardan uluslararası öğrenciler, Giresun Nurettin Canıklı Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulundu. 

 

Giresun’da üniversite eğitimine devam eden misafir öğrencilerin bir çatı altında toplandığı Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği, uluslararası öğrencileri lise öğrencileri ile buluştu. Giresun merkezde bulunana Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden uluslararası öğrenciler, lise öğrencilerine kendi ülkelerindeki eğitim olanaklarından, eğitim serüvenlerinden bahsederek; ülkelerinin tarihini, Türkiye ile tarihi ve kültürel bağlarını, ülkelerinin bulunduğu coğrafyayı ve ekonomik durumu hakkında da bilgi verdiler.

 

Öğrencilerin farklı kültürlerle tanışması ve farklı ülkeler hakkında bilgi alması nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade eden, Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesini idarecileri misafir öğrencilere ve Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdullah Demir’e teşekkür etti.
 

event-news-white

News from our associations