OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b79bd701603b840d385290b54e6a8f352.jpg

“Uluslararası Öğrenciler Fen Bilimleri Kongresi” Nisan Ayında İzmir’de!

İzmir Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından ilki 2017 yılında düzenlenmiş olan “Uluslararası Öğrenciler Fen Bilimleri Kongresi”nin dördüncüsü 17-18 Nisan 2020 Tarihlerinde Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) ve İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) katkıları ile İzmir’de gerçekleştirilecektir.

 

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) ve İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) katkıları ile İzmir’de gerçekleşecek kongrenin temel amacı üniversiteler, kurumlar, dernekler ve diğer topluluklardaki uluslararası öğrencileri, araştırmacıları, bilim insanlarını ve uzmanları bir araya getirerek, bilimsel ve teknolojik gelişmelerin yanı sıra dünya çapında fikirleri paylaşmak için benzersiz bir platform sağlamaktır. Kongreye, tüm mühendislik alanları, temel bilimler, matematik, fizik, kimya, biyoloji, ziraat mühendisliği, orman mühendisliği, su ürünleri, astronomi vb. alanlarda lisansüstü eğitimlerine devam eden öğrenciler ile bu alanlarda çalışan tüm araştırmacılar ve akademisyenler katılabilirler.

 

Kongre dilleri İngilizce ve Türkçedir. Kongre ile ilgili tüm detaylar kongre web sayfasında bulunmaktadır. Tüm öğrencileri bilim, mühendislik ve teknoloji ile ilgili özetlerini sunmaya ve kongreye katılmaya davet ediyoruz.

 

Başvuru için : “Uluslararası Öğrenciler Fen Bilimleri Kongresi” Nisan Ayında İzmir’de!

 

Özet gönderimi için son tarih: 10 Şubat 2020

event-news-white

News from our associations