OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/306b7e3ef4.png

Bursa İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği, eğitim çalışmaları kapsamında Manisa’da “Eğitim, Spor ve Kardeşlik” kampı düzen

 
Bursa İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği, eğitim çalışmaları kapsamında Manisa’da “Eğitim, Spor ve Kardeşlik” kampı düzenledi. 
 
11-15 Ocak tarihleri arasında Manisa’da düzenlenen kampa 22 farklı ülkeden yaklaşık 70 uluslararası öğrenci katılım gösterdi. Okçuluk, paintball, bisiklet, basketbol, langırt, masa tenisi gibi sportif faaliyetlerin yanında 2 ayrı serbest kürsü programı icra edildi ve kampa katılan uluslararası öğrenciler bu çalışma ile ülkelerinin mevcut durumları hakkında bilgilendirmelerde bulunarak geleceğe yönelik hayallerini anlattı. 
 
Ayrıca kampta, İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erhan Doğan ise Tarih Boyunca Kudüs semineri verdi ve ümmet bilincinin geliştirilmesi adına Kudüs’ün dert edinilmesi gerektiğini vurguladı.
 
Eğitim, Spor ve Kardeşlik kampı, İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ebubekir Armağan’ın kampın son günün de düzenlenen “Kardeşlik Hukukumuz” söyleşisi ile son buldu.
event-news-white

News from our associations