OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b00c20c42e30643f8a20e00b03509e0bd.jpg

Ülke Başkanları Konya’da Toplandı

İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği 2019-2020 Eğitim-Öğretim Dönemi II.Ülke Başkanları Toplantısı Selçuk Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Kampüsü Keykubat Köşkü'nde gerçekleşen toplantıda konuşan Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Hüseyin KARA; Dünya'nın her bir köşesinden şehrimize ve üniversitemize gelen öğrencilerimizin her daim yanındayız. Sizler bize emanetsiniz'' dedi. Üniversite olarak misafir öğrencilerin Türkiye'ye ve eğitime oryantasyonu hakkında yaptıkları çalışmalardan bilgi veren KARA ; İki Doğu İki Batı Derneğimiz çok güzel işlere vesile oluyor, dernek başkanımız ve icra kurulumuzu tebrik ediyorum'' diye konuştu.


İkiDoğu İkiBatı Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Murat ARSLAN ; Ülke öğrenci temsilcileri toplantılarını aylık olarak icra ettiklerini belirterek, kahvaltı programına ve toplantıya ev sahiplikleri için Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa ŞAHİN ve Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Hüseyin KARA'ya teşekkür etti. Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü öğrenci çalışmalarımıza hep destek oldu diye konuştu.


Genel Sekreter Rafet BAŞTÜRK, Öğrenci İşleri Koordinatörü Mustafa AVCU, Sosyal İşler Koordinatörü Abdullah BAYKAL, Hukuk İşleri Koordinatörü Safa SÖBÜCOVA, Ekonomi-Mali İşleri Koordinatörü Vuslat GÜÇLÜÖVER ve 50 Ülke Başkanının katıldığı toplantı faaliyetlerin değerlendirmesiyle son buldu.
 

event-news-white

News from our associations