OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/7f7a4f6f11.jpg

Udef 5. Bölge İstişare Toplantıları’nın birincisi Zümrüdüanka Uluslararası Öğrenci Derneği'nde gerçekleştirildi.

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) 5. Bölge’ye bağlı Uluslararası Öğrenci Dernekleri’nin katılımıyla gerçekleştirilen 5. Bölge İstişare Toplantıları’nın birincisi Adana’da Zümrüdüanka Uluslararası Öğrenci Derneği – ZÜMAD ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya UDEF Başkanı Mehmet Ali Bolat, 5. Bölge Başkanı Akif Demir, Zümrüdüanka Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Kurtuluş Kılınç, Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Atsız ve Yeni Doğu Yönetim Kurulu üyeleri, Kahramanmaraş ve Mersin’de dernek kurmak amacıyla temsilciler, Zümrüdüanka Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, gönüllüleri ve misafirlerden oluşan yaklaşık 30 kişi katıldı.

Toplantıda 5. Bölge’ye ait derneklerin faaliyetleri, dernek kurulması düşünülen illerdeki temsilcilerin durumu, bölgedeki diğer illerde yeni dernekler kurmak için atılacak adımlar ve UDEF’in bu sene 20 şehirde gerçekleştireceği Öğrenci Buluşmaları konuşuldu.

Verimli bir ortamda gerçekleştirilen toplantıların ardından katılımcılar önce yemek yiyerek ardından şehir turu yaparak günün yorgunluğunu attılar.

event-news-white

News from our associations