OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/ba8d6588fbb0549a889de3922328cb6ec.jpeg

UDEF’ten Edirne’ye Ziyaret

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuzun (UDEF) Genel Başkanı Doç. Dr. Osman Akgül beraberindeki heyetle birlikte Edirne’de kurumsal ziyaretlerde bulundu.

         UDEF’in çalışmalarını paylaşmak, Balkanlara yönelik birlikte yapılabilecek projeleri konuşmak, dünyada ve ülkemizde gerçekleşen uluslararası öğrenci hareketliliğini aktarmak, uluslararası öğrencilik alanında kurumlarla iş birlikleri kurmak ve geliştirmek üzere Başkan Akgül beraberindeki heyetle birlikte Edirne’de bir dizi kurumsal ziyaret gerçekleştirdi.

         Bu kapsamda Edirne Valisi Ekrem Canalp, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Genel Sekreter Prof. Dr. Murat Türkyılmaz makamlarında ziyaret edilerek görüşmeler gerçekleştirildi.

         Görüşmelerde UDEF’in üstlenmiş olduğu kurumsal misyon ve vizyon çerçevesinde ülkemiz ve dünya akademik literatürüne uluslararası öğrencilik anlamında büyük katkılar sağlayan projelerinden, öğrencilerin eğitim, sosyal, kültürel ve sportif yaşamlarının iyileştirilmesi ve zenginleştirilmesine yönelik yapılan faaliyetlerden ve öğrencileri kendi ülkelerindeymiş gibi hissettirecek hizmetlerden bahsedilerek, fikir teatisinde bulunuldu. Ayrıca Trakya Üniversitesi iş birliğiyle Balkanlara yönelik gerçekleştirilebilecek projeler masaya yatırıldı.

         Ziyaretlerde Başkan Akgül’e Başkan Yardımcılarımız M. Malik Taylan, Ercan Akcan ve Yunus Tatlı eşlik etti.

 

event-news-white

Other News