OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/6ff6918ce9.png

Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile yürütülen “Yarınlar Bizim İçin” projesi kapsamında Mısır ülke tanı

Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile yürütülen “Yarınlar Bizim İçin” projesi kapsamında Mısır ülke tanıtım günü düzenlendi.
 
Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği ve Trakya Üniversitesi işbirliği ile Trakya Üniversitesi Merkez Kütüphane Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa Trakya Üniversitesi öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. 
 
Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hakan Çalışkan’ın açılış ve selamlama konuşmasının ardından başlayan programa; Trakya Üniversitesi Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr. Murat Türkyılmaz ile  Mısır Kültür ve Eğitim İlişkileri Merkezi Müdürü ve Mısır Kültür Ataşesi Yrd. Doç. Dr. Tarık Abdülcelil El- Seyyid Mursi de katıldı.

Programı tertip eden misafir öğrenciler tarafından gerçekleştirilen ülke tanıtım sunumunda Mısır’ın; gelenekleri, görenekleri, kültürü, yemekleri, dansları ve tarihi hakkında bilgiler verildi. 
 
Programın sonunda misafir öğrenciler katılımcılara ikramda bulundu.

event-news-white

News from our associations