OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/3c8e461161.png

Karadeniz Uluslararası Öğrenci Derneği "Dünya 5'ten Büyüktür Birleşmiş Milletler Model Konferansı Programını " Trabzon'da ge

Karadeniz Uluslararası Öğrenci Derneği "Dünya 5'ten Büyüktür Birleşmiş Milletler Model Konferansı Programını " Trabzon'da gerçekleştirdi.

25-26 Kasım tarihlerinde düzenlenen  Birleşmiş Milletler Model Konferansına 90 farklı ülkeden yaklaşık 400 misafir öğrenci katılım gösterdi. Konferansta 35 farklı ülke temsilcisi sunum yaparken bunun yanında konferans kapsamında düzenlenen panellerde de 25 farklı ülke temsilcisi de bölgesel sorunlar üzerine sunumlar yaptı.

Konferansa Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Merkez İlçe Kaymakamı Numan Hatipoğlu , Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu , Trabzon İl Müdürleri ve Trabzon’un önde gelen  Sivil Toplum Kuruluşlarından temsilciler iştirak ettiler.

Program sonunda ülke temsilcisi ve panelistlere seltifikalar, konferans dinleyicilerine de katılımcı belgeleri takdim edildi. Programın ikinci ve kapanış günü olan 26 Kasım Pazar günü öğleden sonra misafir katılımcılara Trabzon Şehir Müzesi , Trabzon Atatürk Köşkü ve Ayasofya Camii gezdirilerek program nihayete erdirildi.

event-news-white

News from our associations