OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b3e67db6d07754979a949de4e73a423d7.jpg

TUDER Yönetimi Afganistanlı Uluslararası Öğrenciyi Mutlu Gününde Yalnız Bırakmadı

Tekirdağ Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Rahim Celep ve yönetim kurulu üyeleri, dernek öğrencilerinden Afgansitanlı Aminullah Rahmani’nin düğün merasimine katıldı.


Namık Kemal Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlayan Afganistanlı uluslararası öğrenci Aminullah Rahmani, İstanbul’da tertip edilen merasimle dünya evine girdi, Rahmani’yi bu mutlu gününde Tekirdağ Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Rahim Celep ve yönetim kurulu üyeleri de yalnız bırakmadı. 


Tekirdağ Uluslararası Öğrenci Derneği (TUDER)’in ilk kuruluşundan itibaren Afganistan Ülke Temsilcisi olarak görev almış, daha sonra çeşitli birimlerinde aktif olarak çalışmış olan Rahmani, kendisini hiçbir zamana yalnız bırakmayan Başkan Celep ve TUDER yönetimine teşekkür etti. TUDER Başkanı Rahim Celep ise “TUDER ailesi olarak bütün uluslararası öğrencilerimizin her zaman yanındayız onların başarılı, mutlu ve huzurlu olduğunu görmek bize gelecek için motive ediyor. Rahmani kardeşimize de bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz” dedi.

event-news-white

News from our associations