OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/97941ec788.jpg

Sivas Sultanşehir Uluslararası Öğrenci Derneği’nin organizasyonu ile gerçekleştirilen “Okur-Yazar Buluşmaları” programı kaps

Sivas Sultanşehir Uluslararası Öğrenci Derneği’nin organizasyonu ile gerçekleştirilen “Okur-Yazar Buluşmaları” programı kapsamında misafir öğrenciler Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Yazar Prof. Dr. Ünal Kılıç ile buluştu.

21 Mart Çarşamba günü Kredi ve Yurtlar Kurumu Konferans salonunda gerçekleştirilen programa misafir öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Prof. Dr. Ünal Kılıç’ın “İslam’ın Zor Yılları ve İlk Boykot” kitabının tahlil edildiği programa; Sivas Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Erdoğan Tunç, Sivas Sultanşehir Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Fatih Yıldız ve çok sayıda STK temsilcisi katıldı.

Peygamber efendimiz (s.a.v) başta olmak üzere davasında onu destekleyenlerin karşılaştıkları sıkıntıların anlatıldığı programda, alışıla gelmiş şiddet uygulamalarından farklı bir baskı ve zulüm tarzı ile uzun süre devam ettirilen bir olay olan boykotun sebep ve sonuçları üzerinde durularak bilgilendirmelerde bulunuldu.

event-news-white

News from our associations