OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/e1ded4ab38.jpg

Samsun UÖD'nin düzenlemiş olduğu Mini Dünya Kupası Futbol Final müsabakası tamamlandı.

Mini Dünya Kupası Futbol Finalı   

Samsun Uluslararası Öğrenci Derneğinin, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü sponsorluğunda düzenlemiş olduğu ^^MDKFUTBOL^^ Turnuvasının Final müsabakası tamamlandı.

Mini Dünya Kupası Futbol Turnuvasında finale kalan Gine ve Fas ülkelerinin oyuncuları olmuştur. Maç Fas'ın 4-3 lük galibiyeti ile sonuçlanarak 2015/2016 sezonunun şampiyonu FAS olmuştur.

Yoğun ilgi gören Final müsabakasına Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri KURT, Canik Belediye Başkanı Osman GENÇ, KYK İl Müdürü İsmail Hakkı KASAPOĞLU, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Süleyman DEMİRTAŞ, Samsun UOD Başkanı Doç.Dr. Menderes KABADAYI, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz ÇETİNKAYA, Prof Dr. Sait BİLGİÇ, Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hamza AYGÜN ve Canik Belediyesi Dış İlişkiler Müdürü Ali Kemal TURAL katıldı. Her takıma ülkesinin bayraklarının renginde formaların hazırlandığı turnuvada Şampiyon takıma ve dereceye giren takımlara da eşofman takımları hediye edildi. Şampiyonluk yarışının yanı sıra adeta centilmenlik yarışınında yapıldığı programda Şampiyon FAS, 2015/2016 sezonuna damgasını vurmuştur.

Kaynak: http://samsunuod.org/faaliyet.php?v=46

event-news-white

News from our associations