OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/04d696e4f4.jpg

Samsun'da okuyan misafir öğrencilerin mücadele ettiği 'Mini Dünya Kupası' başladı.

Samsun'da 'Mini Dünya Kupası'

Samsun'da okuyan misafir öğrencilerin mücadele ettiği 'Mini Dünya Kupası' başladı. Turnuvanın sponsoru Canik Belediyesi'nde Başkan Osman Genç, misafir öğrencilere her zaman destek olacaklarını söyledi

BAŞLANGIÇ GENÇ'TEN   
Canik Belediyesi sponsorluğunda Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde düzenlenen Mini Dünya Kupası Futbol Turnuvası başladı. Samsun’da okuyan misafir öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvaya 12 ülkeden sporcular katıldı. Renkli görüntülerin yaşandığı turnuvanın başlangıç düdüğünü ise Canik Belediye Başkanı Osman Genç çaldı. Turnuvaya katılan öğrencilere başarılar dileyen Başkan Osman Genç, belediye olarak spora ve gençlere büyük önem verdiklerini söyledi.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ   
Canik Belediyesi Dış İlişkiler Birimi Müdürü Ali Kemal Tural’ın da bulunduğu turnuvada öğrencilerle sohbet eden Genç, Samsun’da öğrenim gören misafir öğrencilere her zaman destek olacaklarını da sözlerine ekledi. Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tahsin Şengül, derneğe olan desteklerinden dolayı Başkan Genç’e 'Bi Dünya Teşekkürler' yazılı plaket takdim etti. Kredi Yurtlar Kurumu Samsun Bölge Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, tüm tesis ve imkanlarının eğitim için ülkemize gelen misafir öğrenciler açık olduğunu belirtti.           

İLK DÜDÜĞÜ ÇALDI...       
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, turnuvanın açılış maçının başlama düdüğünü çalarak, startı verdi.  
      
'Bİ DÜNYA TEŞEKKÜR'... 
Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tahsin Şengül, derneğe olan desteklerinden dolayı Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e 'Bi Dünya Teşekkürler' yazılı plaket takdim etti.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/samsunda-mini-dunya-kupasi-66366h.htm

                http://www.akasyam.com/baskan-genc-mini-dunya-kupasini-baslatti/

event-news-white

News from our associations