OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/54f202bb14.jpg

2. Uluslararası Masa Tenisi Turnuvası, Gençlik ve Spor Bakanlığı, OMÜ ve Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından orga

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) düzenlenen 2. Uluslararası Masa Tenisi Turnuvası’nda uluslararası öğrenciler kıyasıya yarışıyor.
2. Uluslararası Masa Tenisi Turnuvası, Gençlik ve Spor Bakanlığı, OMÜ ve Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından organize edildi. Yaşar Doğu ve Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvaya; 25 ülkeden 32 sporcu katıldı. Hakemler eşliğinde kıyasıya gerçekleşen turnuvada birinciye tam altın, ikinciye yarım üçüncüye ise çeyrek altın takdim edilecek.Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği Genel Sekreteri Kerami Gün, "Turnuvayı mini dünya kupası formatında düzenliyoruz. Bu mini dünya kupasını marka haline dönüştürmek istiyoruz. Turnuvaya 25 ülkeden 32 uluslararası yarışmacımız var. Eleme halinde yapılıyor. OMÜ, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından organize edildi. Birinciye tam altın, ikinciye yarım üçüncüye ise çeyrek altın takdim edeceğiz" dedi.

event-news-white

News from our associations