OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/dd94414866.jpg

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ve Humâ Uluslararası Öğrenci Derneği’nin organizasyonu ile Sakarya Üniversitesi’nde ge

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ve Humâ Uluslararası Öğrenci Derneği’nin organizasyonu ile Sakarya Üniversitesi’nde gerçekleştirilen, Uluslararası Öğrenci Akademisi programı “Siber Güvenlik” başlığı altında gerçekleştirildi.
 
7 Mart Çarşamba günü Sakarya Üniversitesi’nde gerçekleştirilen programın sunumunu siber güvenlik alanında uzman Prof. Dr. Mehmet Özen gerçekleştirdi. Kripto para ve kullanım alanları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Özen, alışveriş sitelerinin güvenlik koşulları üzerine de tespitlerde bulundu.
Teknolojik gelişmelerin öngörülemez hale geldiği günümüzde gittikçe yaygınlaşan akıllı ev sistemleri, akıllı otomobil ve daha bir çok yeni uygulama hakkında da misafir öğrencileri bilgilendiren Prof. Dr. Mehmet Özen, siber güvenliğin bu bağlamda çok önem arz ettiğini belirtti.
 
Misafir öğrencilerin ilgi ile takip ettiği programın sonunda Sakarya Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Cahit Öner, sunumlarından dolayı Prof. Dr. Mehmet Özen’e teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu. 

event-news-white

News from our associations