OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/4c4c3edc55.jpg

Rize Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hasan Kanbur, Rize Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve misafir

Rize Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hasan Kanbur, Rize Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ve misafir öğrenciler Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

8 Mart Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette Rize Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hasan Kanbur, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap’a UDEF ve Rize Uluslararası Öğrenci Derneği çalışmaları ile alakalı bilgilendirmelerde bulundu. 

Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap akademisyen kimliği ile birlikte, öğrenim hayatının bir bölümünü yurtdışında geçirdiğini belirterek “Ülkemizde eğitim gören uluslararası öğrencilerin sorun ve talepleri ile yakından ilgileniyoruz. Uluslararası öğrenciler bizim için çok önemli” dedi.

Ayrıca Rize Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hasan Kanbur, son yıllarda uygulanan olumlu politikalar vesilesi ile ülkemizde öğrenim gören uluslararası öğrenci sayısının katlanarak arttığını belirtti. Kanbur konuşmasının sonunda Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap’ı Mayıs ayında düzenlenecek olan 11.Uluslararası Öğrenci Buluşması programına davet etti.

Ziyaretin sonunda Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap misafir öğrencilere hediye takdiminde bulundu ve hep beraber hatıra fotoğrafı çektirildi.

event-news-white

News from our associations