OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/2a772549cd.jpg

Özel Trakya Hastanesi ve Trakya City Otel ile Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği arasında indirim protokolü imzalandı.

İmzalanan protokol kapsamında Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği ve birinci derece yakınları Özel Trakya Hastanesi'nde ve Trakya City Otel'den indirimli hizmet alacaklar.

Özel Trakya Hastanesi ve Trakya City Otel ile Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği arasında indirim protokolü imzalandı. Özel Trakya Hastanesi'nde  düzenlenen protokol imza törenine Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan, Özel Trakya Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Halil Havza ve Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hakan Çalışkan katıldı.
 
Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği ile imzalanan protokol kapsamında, Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği üyeleri, birinci derece yakınları Özel Trakya Hastanesi'nde ayakta ve ya yatarak gerçekleştirilen tedaviler sırasındaki tüm tahlil, tetkik, ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde, check up ücretlerinde, geçerli olan fiyatlar üzerinden  %20 indirim olanağından faydalanacak.

Edirne Özel Sağlık Hizmetleri bünyesinde uzun yıllardır sağlık hizmeti veren Özel Trakya Hastanesi ve yakın zamanda faaliyete geçen Trakya City Otel'den Edirne'de öğrenim gören yabancı ülke vatandaşı öğrencilerin  indirimli faydalanabileceğini belirten Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan, “Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği ile yaptığımız karşılıklı anlaşma ile şehrimizde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler, Özel Trakya Hastanesi'nde indirimli sağlık hizmeti alacaklar ve Trakya City Otel'de misafirlerini indirimli konaklatabilecekler. Protokol her iki kurum için de hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yapılan protokol sayesinde, Edirne'de öğrenim gören ve SGK'lı olmadıkları için sağlık hizmeti alabilme noktasında sıkıntı yaşayan öğrencilere kolaylık sağlandığını belirten Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Hakan Çalışkan, “Yapılan protokol sayesinde Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği üyeleri ve yakınları da dahil olmak üzere Edirnenin önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Özel Trakya Hastanesinde indirimli sağlık hizmeti alabilecek. Bunun yanı sıra Trakya City Otel'de de, aileleri indirimli şekilde konaklayabilecek. Umarız anlaşmamız her iki taraf içinde hayırlı olur” diye konuştu.
 
event-news-white

News from our associations