OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/8d6b657ec5.png

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Benim Ülkem Türkiye yarışması hikaye kategorisin birincisi Burkina Fas

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Benim Ülkem Türkiye yarışması hikaye kategorisin birincisi Burkina Fasolu Ouesseini Zorome ve Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdullah Demir’i makamında ağırladı.

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun elde edilen başarının kendisini ziyadesi ile memnun ettiğini belirterek “Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından önemli başarılara imza atmış öğrencilere sahibiz gelecekte kazanılacak benzer başarılar kimseyi şaşırtmasın” dedi. Ayrıca Farklı ülkelerden Giresun’a ve Giresun Üniversitesine öğrenim gelmeye gelen öğrencilerin şehre ve üniversiteye büyük zenginlik kattığının altını çizdi. 

Giresun Üniversitesinin akademik, sosyal ve kültürel alanda her geçen gün başarı çıtasını yükselttiğini belirterek Benim Ülkem Türkiye Yarışması Hikaye Kategorisi Birincisi Ouesseini Zorome’i tebrik ederek plaket takdimin de bulundu.

event-news-white

News from our associations