OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/1105884c58.png

Kayseri Uluslararası Öğrenci Derneğin’de misafir öğrencilere yönelik “Çağımızı Şekillendiren Gençlik” konferansı düzenledi.

Kayseri Uluslararası Öğrenci Derneğin’de misafir öğrencilere yönelik “Çağımızı Şekillendiren Gençlik” konferansı düzenledi.

26 Kasım Pazar günü icra edilen “Çağımızı Şekillendiren Gençlik” konferansına 40 ülkeden uluslararası öğrenci iştirak etti. Eğitimci-Yazar Ömer Arif’in konuşmacı olarak katıldığı programa çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yoğun ilgisi vardı.Özbekistanlı misafir öğrenci Abdulmelik’in sunduğu program, Afganistanlı misafir öğrenci İsmail Nazari’nin Kur’an tilaveti ile başlandı.

Eğitimci-Yazar Ömer Akif “Çağımızda gençlik duyarlı olmalı okul eğitiminin yanında dini değerlerini de unutmamalıdır. Bazen çok kaliteli gençler ile karşılaşıyoruz fakat tek eksiği ahlaktan ve dini değerlerden ırak olması maalesef ne kadar bilgi sahibi olursak olalım hep bir yanımız eksik kalır” dedi ve gençlere emanet olunan gençliklerini iyi değerlendirmeleri yönünde tavsiyelerde bulundu.

Konferans Erciyes Üniversitesinde eğitimine devam eden Özbekistanlı Abdulmelik Avazoğlu’nun teşekkür konuşması ile nihayete erdi.

event-news-white

News from our associations