OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bb1f846680.png

Sakarya’ da hayırlı çalışmalarını sürdüren Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği başkanı misafir öğrencilere Akademik Çalışm

 

Sakarya’ da hayırlı çalışmalarını sürdüren Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği başkanı misafir öğrencilere Akademik Çalışmalarda Yetkinlik semineri verdi.

Sakarya üniversitesinde eğitim hayatına devam eden misafir öğrencilere 11 Ekim 2017 tarihinde Uluslararası Öğrenci Akademisi kapsamında "Akademik Çalışmalarda Yetkinlik" başlıklı konu ile, Yediren Uluslararası Öğrenci Derneği başkanı Doç. Dr. Mehmet Emin Altundemir tarafından bir seminer sunumu gerçekleştirildi.

Doç. Dr. Mehmet Emin Altundemir sunumunda, ödev, tez yazım ve bibliyografya çalışmaları ile Mendeley programı ve yabancı dil ile ilgili Rosetta Stone programları hakkında detaylı bilgi verdi. Öğrenciler, akademik çalışmalarında kullanabilecekleri bu programlar hakkında çeşitli sorularak sorarak programlar hakkında bilgi edindi.

Sakarya Üniversitesinde gerçekleştirilen sunumun organizasyonu, Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ve Hüma Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından gerçekleştirildi.Her iki dernek 2017-2018 öğretim yılı boyunca Güz dönemi ve Bahar dönemi olmak üzere iki ayrı akademi programı düzenleyecek.

event-news-white

News from our associations