OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b1e21e6dc11ae4b529bd68a0914a4bf26.jpg

Misafir Öğrenciler Kardeşlik Sofrasında Biraraya Geldi

İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği “Ensar Olup Muhacirle Kucaklaşma” temalı kahvaltı programını yaklaşık 70 misafir öğrenci ile Merinos Gölpark Sosyal Tesislerinde geçekleştirdi.

 

Bursa’da misafir öğrencilere mihmandarlık yapan İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği (UÖD), “Ensar Olup Muhacirle Kucaklaşma” temalı kahvaltı programını yaklaşık 70 misafir öğrenci ile Merinos Gölpark Sosyal Tesislerinde geçekleştirdi. Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’un da katıldığı kahvaltı programında açılış ve selamlama konuşmasını İpekyolu UÖD Başkanı Ebubekir Armağan yaptı. Armağan konuşmalarında “biz yıllardır Bursa’da yaşayan misafir öğrenci kardeşlerimize mihmandarlık yapıyoruz, onlara ailelerinden, ülkelerinden uzakta olduklarını hissettirmiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Ebubekir Armağan'ın ardından konuşmasını gerçekleştiren Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, öğrencilere gelecek hayatlarından başarılar diledi ve İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneğine bu organizasyon için teşekkür etti.

event-news-white

News from our associations