OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/a6e7bab5f2.jpg

Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdullah Demir, Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği yönetim kurulu üyeleri ve

Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdullah Demir, Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği yönetim kurulu üyeleri ve misafir öğrenciler ile  birlikte Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdullah Demir, yönetim kurulu üyeleri ve Afganistan, Azerbaycan, Bangladeş, Burkina Faso, Burundi, Çad, Gine, Irak, Kazakistan, Kırgızistan, Mısır, Rus, Suriye, Türkmenistan ve Yemenli misafir öğrencileri ağırlayan Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları misafir öğrencilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi. 

Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı ve Giresun Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörü Abdullah Demir, Vali Harun Sarıfakıoğulları’na Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği faaliyetleri ve UDEF hakkında bilgilendirmelerde bulunarak kendileri ile uluslararası öğrenci çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu. Ayrıca bu sene 41 Ülke 75 Şehirde düzenlenecek ve Giresun’da da gerçekleştirilecek olan 11.Uluslararası Öğrenci Buluşması hakkında da Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’na bilgilendirmelerde bulunuldu.

Vali Sarıfakıoğulları “İlimizde öğrenim gören Uluslararası misafir öğrencilerimizin sorunlarının farkındayız, bu sorunlara çözüm üretmek için gayret gösteriyoruz, İlimizde öğrenim gören uluslararası misafir öğrencileri, İlimiz ve Ülkemiz için birer Gönül Elçisi olarak görüyoruz” dedi.

event-news-white

News from our associations