OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/02bd1040b1.png

Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile misafir öğrenciler Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde bulunan Şehi

Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği'nin organizasyonu ile misafir öğrenciler Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde bulunan Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine Bangladeş, Gine ve Burundi tanıtıldı.

18 Ocak Perşembe günü Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirilen ülke tanıtım programı Ortaokullu miniklerden yoğun ilgi gördü. Ülke tanıtım sunumlarını Gineli misafir öğrenci Abdouleye Diallo, Bangladeşli misafir öğrenci Ashequr Rahman Saykat ve Burundili misafir öğrenci Keza İdi yaptı. Misafir öğrenciler sunumlarında ülkelerinin geleneklerini, göreneklerini, kültürü, yemekleri, dansları ve tarihi hakkında bilgiler verdi. Geleceğimiz olan çocuklarımızın farklılıkları birer zenginlik olarak görmeleri en büyük arzumuzdur diyen İmam Hatip Ortaokulu yönetimi sunumlarından dolayı misafir öğrencilere ve Çanakkale Uluslararası Öğrenci Derneği yönetimine teşekkürlerini iletti.

event-news-white

News from our associations