OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/98fd711ed8.png

Gaziantep Yenidoğu Uluslararası Öğrenci Derneği Hanım Komisyonu dönem güz döneminin yorgunluğunu Gürcistan ve Batum gezisi i

Gaziantep Yenidoğu Uluslararası Öğrenci Derneği Hanım Komisyonu dönem güz döneminin yorgunluğunu Gürcistan ve Batum gezisi ile attı.

15 Ocak Pazartesi günü Gürcistan’ın Batum şehrinde başlayan gezide misafir kız öğrenciler ilk gün; Astronomik saat kulesi, Meryem Ana Katedrali ve St Nickolas Ortodoks Kilisesini gezdi. Misafir kız öğrenciler St Nickolas Ortodoks Kilisesini gezerken orada Türkçe bilen yerel halk ile diyalog kurarak kültürleri ve yaşantıları ile alakalı bilgiler aldı. Gezinin ikinci gününde ise misafir kız öğrenciler Piaza Meydanı, Nurigele Gölü gezerek Batum’da ki Türk Konsolosluğunu ziyaret etti. Gürcistan gezisine son verdikten sonra misafir öğrenciler Trabzona geçerek Karadeniz Uluslararası Öğrenci Derneği’nin programına katıldı ve KULDER Hanım komisyonu ile akşam yemeği yedi.

Dönem sonunun ardından çok güzel bir gezi programı yaşadıklarını belirten misafir öğrenciler Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği’ne teşekkür etti.

event-news-white

News from our associations