OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/d32e30a816.jpg

Bâb-ı Âlem, 'Kuşlar Sılaya Dönüyor' temalı 2014 senesi Mezuniyet Gecesi'ni Zeytinburnu Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.

Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği, 'Kuşlar Sılaya Dönüyor' temalı 2014 senesi Mezuniyet Gecesi'ni Zeytinburnu Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.

Bâb-ı Âlem Uluslararası Öğrenci Derneği olarak her sene dünyanın dört bir yanından Türkiye’ye gelen eğitimlerini tamamlayan misafir öğrencileri kendi ülkelerine uğurluyoruz. Bu sene  4 mart Çarşamba günü saat 19:00’da Zeytinburnu Sosyal Tesislerinde “Kuşlar Sılaya Dönüyor” temalı 2014 Yılı Mezuniyet Gecesi düzenledik. Programa mezun öğrencilerimizin yanı sıra UDEF Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bolat ve bir dönem derneğimize başkanlık yapan abilerimiz katıldı. Yemek ikramının hemen ardından geceye başlandı.

Programa sözlerin en yücesi olan Kuran’ı Kerim ile başlandı. Devamında Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Arıkmert açılış ve selamlama konuşması yaptı. SADER döneminden bu güne kadar yapılan çalışmaları değerlendirdi ve sözü derneğimizin ilk başkanlarından Mehmet Çelik’e verdi. Mezun olmanın bir son olmadığını ve daha yapılacak çok işin olduğunu vurgulayan Çelik ayrıca farklılıkların zenginliğimiz olduğunun altını çizdi. Ardından derneğimizde başkanlık görevi yürütmüş olan Veysel Başar  söz aldı. Devamında UDEF Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bolat bu çalışmada 10 yılda gelinen yerin önemine vurgu yaptı ve mezun öğrencilerimizin mezuniyet sonrası ile ilgili tavsiyeler verdi.Başkanlarımızın konuşmasının ardından söz mezunlarımıza verildi.

Konuşma faslının ardından öğrencilerimize mezuniyet ödülü ve hediyeleri verildi, hayır dualar edildi.

event-news-white

News from our associations