OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/2fa33d17bb.jpg

Konya İki Doğu İki Batı UÖD olarak 2015-2016 Eğitim Öğrenim Dönemi Akademik Açılış Programımızı gerçekleştirdik.

Konya İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği Gençlik ve Kültür Merkezi olarak dün akşam 2015-2016 Eğitim Öğrenim Dönemi Akademik Açılış Programımızı gerçekleştirdik. Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonunda düzenlediğimiz programımıza 600'ü aşkın uluslararası öğrenci ve gönüllümüz katıldı.           

Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programımız, Dernek Başkanımız Murat ARSLAN'ın açılış konuşması, sinevizyon gösterimi, protokol konuşmaları, öğrenci arkadaşlarımızın sahne performansları ve kokteyl ikramı ile son buldu. 

Programımızı teşrif eden ve destek olan; Başta 600'ü aşkın her biri bizim için değerli uluslararası (misafir) öğrenci arkadaşımıza, Ak Parti Konya Milletvekilimiz Sayın Dr. Abdullah AĞRALI Beyefendiye, Ak Parti 26. Dönem Konya Milletvekili Adayı ve Afrika Uzmanı Sayın Mustafa EFE Beyefendiye, Necmettin Erbakan Üniversitesi KONDİL Müdürü Sayın Prof. Dr. Kemal ÖZCAN Beyefendi ve Değerli Okutmanlarına, Selçuk Üniversitesi TÖMER Müdürü Sayın Doç. Dr. Mustafa TOKER Beyefendi ve Değerli Okutmanlarına, KTO Karatay Üniversitesi Müdüresi Sayın Ülkü Bilgili ÇALIK Hanımefendi ve Değerli Okutmanlarına, Mevlana Uluslararası İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Mevlüt ÖZDEMİR Beyefendi ve Öğretmenlerine, Türkiye Diyanet Vakfı Konya Eğitim Koordinatörlüğü Müdürü Sayın Kemal KAMACI Beyefendi ve çalışanlarına, Derneğimizin İstişare Heyeti Başkanı Sayın Yücel KEMENDİ Beyefendi ve İstişare Heyeti İcra Kurulu Üyemiz Sayın Salih Sedat ERSÖZ Beyefendiye, Afganistan Türkleri Derneği AFTÜRKDER'e Konya Büyükşehir Belediyemize, ve bizi yalnız bırakmayan değerli gönüllülerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

event-news-white

News from our associations