OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/12a5a4dc74.jpg

Kocaeli UÖD Somali Milletvekili ve Somalili öğrencilerle birlikte Kocaeli Üniversitesini ziyaret etti.

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği, Somali Milletvekili ve Somalili öğrencilerle birlikte Kocaeli Üniversitesini ziyaret etti.

Somali Milletvekili Asho-Kosh Mahamud Ömer ve Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ömer Akbaş, KOÜ Somali Öğrenci Temsilcisi Muhatar, Kocaeli'de lise öğrenimi gören öğrenciler, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük'ü ziyaret etti.

Somali Milletvekili Asho-Kosh Mahamud Ömer "Çocuklarımızın Kocaeli Üniversitesi'nde öğrenim görmesini arzu ediyoruz. Burası güvenli ve kaliteli bir yer. Kızlarımızda 4 sene Gölcük İmam Hatip Lisesi'nde okudu ve Kocaelili oldular. Bizde onların burada üniversite hayatlarına devam etmelerini istiyoruz. Öğrencilerimiz için çok ilgilendiler, onlara ev sahipliği yaptılar. Ben Somali Milletvekili olarak Türkiye Hükümetine ve çalışanlarına destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.       

Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ömer Akbaş ise "Kocaeli Üniversitesi ile uluslararası öğrenci çalışmasında iş birliği içindeyiz, burada çok uzaklardan gelen farklı renklerden öğrenci arkadaşlarımızla Uluslararası Öğrenci Buluşmaları kapsamında kültürlerimizi paylaşıyoruz" dedi.

event-news-white

News from our associations