OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b8901e7fddd2f4a81b8a01f561fda4433.jpg

Kocaeli Derneğimiz Öğrencilere Mezuniyet Programı Düzenledi

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuza (UDEF) bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneğimiz, kentte eğitimlerini tamamlayan uluslararası öğrenciler için mezuniyet programı düzenledi.

         Dünyanın birçok noktasından Kocaeli’de üniversite eğitimi almak için bulunan uluslararası öğrencilere yönelik çalışmalara imza atan Kocaeli derneğimiz, 2020-2021 eğitim öğretim döneminde Kocaeli Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesinden mezun olan uluslararası öğrenciler için "Mezuniyet Programı" düzenledi. Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği, TUMED, Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde gerçekleştirilen "Mezuniyet Programı" öğrencilere duygusal anlar yaşattı.

 

         Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa UDEF Genel Başkanı Doç. Dr. Osman Akgül, Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Eren, TUMED Başkanı Dr. Ergas Jumaev, Kocaeli Göç İdaresi Müdürü Mehmet Erkoç, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Gençlik Eğitimi Müdürü Cumhur Kadıoğlu, Kocaeli Üniversitesi DİLMER Müdürü Doç. Dr. Dilek Fidan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi İdari İşler Müdürü Hüseyin Yeşildağ, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Müdürü Mert Tepekıran, çok sayıda davetli ve uluslararası öğrenci katıldı.

         Moderatörlüğünü Özbekistanlı öğrenci Nezaket Sunnatullayeva'nın yaptığı programda UDEF Genel Başkanımız Doç. Dr. Osman Akgül, TUMED Başkanı Dr. Ergas Jumaev Kocaeli dernek Başkanımız Fatih Karaçoban, Kocaeli Üniversitesi DİLMER Müdürü Doç. Dr. Dilek Fidan ve Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Eren günün anlamına binaen yaptıkları konuşmalarla duygu ve düşüncelerini ifade ederek mezun olan öğrencileri tebrik ettiler.

 

         Mezuniyet programı, öğrencilere plaket takdiminin yapılmasının ve hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından son buldu.

 

event-news-white

News from our associations