OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bed5c1810ac7c4bafb50246a9a7abf3ba.jpg

Kahramanmaraş’ta Uluslararası Öğrenci Mezuniyet Töreni

Kahramanmaraş Yedi Kıta Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından mezun olan uluslararası öğrenciler için "Kuşlar Sılaya Dönüyor" mezuniyet töreni düzenlendi.

Dünyanın farklı ülkelerinden Kahramanmaraş’ta üniversite eğitimi almak için bulunan ve bu yıl mezun olan uluslararası öğrenciler için Yedi Kıta Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından mezuniyet organizasyonu yapıldı. “Kışlar Sılaya Dönüyor” başlığıyla gerçekleştirilen mezuniyet törenine Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Özdoğan ve Üniversite Genel Sekreteri Doç. Dr. Fatih Tiyek katılarak mezun olan uluslararası öğrencilerin sevinçlerine ortak oldular.

Yemekli olarak gerçekleştirilen mezuniyet töreninde dernek yöneticileri ve uluslararası öğrenciler günün anlam ve önemine binaen konuşmalarını gerçekleştirdi. Tören, mezun olan uluslararası öğrencilere Yedi Kıta UÖD tarafından hazırlanan mezuniyet sertifikalarının takdim edilmesi ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından nihayete erdi.

event-news-white

News from our associations