OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/17feb18124.png

İsuder’ de geleneksel hale hale gelen Cumartesi Kahvaltılarına bu hafta İstanbul Afrika Öğrenci Birliğinden misafir öğrencil

İsuder’ de geleneksel hale hale gelen Cumartesi Kahvaltılarına bu hafta İstanbul Afrika Öğrenci Birliğinden misafir öğrenciler konuk oldu.

İstanbul Uluslararası Öğrenci Derneğinde iki yıldır cumartesi günleri misafir öğrencilere yönelik düzenlenen kahvaltı programları 28 Ekim Cumartesi günü 2017- 2018 eğitim yılı ilk etkinliğine İstanbul Afrika Öğrenci Birliğinden misafir öğrenciler konuk oldu.

Cumartesi Kahvaltıları programı ile ilgili bilgi veren İsuder Genel Sekreteri Mahmut Eyüpkoca ‘Avcılar ve çevresinde üniversite eğitimi gören uluslararası öğrencilere çeşitli programlar yapıyoruz. Derneğimiz bünyesinde yapılan bu programlardan bir tanesi de iki yldır geleneksel hale getirdiğimiz Cumartesi Kahvaltıları programımızdır. Öğrencilerimizle dernek merkezinde cumartesi günleri düzenlediğimiz bu programlarda hem kahvaltımızı yapıyoruz hem de öğrencilerimiz birbirleri ile bir kaynaşma ortamı buluyorlar. İnşallah sene boyunca kahvaltı programlarımız devam edecek’ dedi.

event-news-white

News from our associations