OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b8630ced3a22c4fad8c1f831604ccf6eb.jpeg

İpekyolu Derneğimizden “Kadim Dostlar Buluşması”

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuza (UDEF) bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Bursa İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneğimiz, geçmişte Bursa’dan yolu geçen uluslararası öğrencileri organize ettiği “Kadim Dostlar Buluşması” programıyla bir araya getirdi.

 

Dünyanın birçok noktasından Bursa’ya eğitim almak için gelen ve mezun olan uluslararası öğrenciler Bursa İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneğimizin tertip etmiş olduğu programla bir araya geldi. Programa, Bursa’da okuyup mezun olduktan sonra ülkelerine dönenden çalışma hayatını ülkemizde sürdürene ve hatta yuva kurarak ülkemizde ikametlerini sürdürene varıncaya dek çok sayıda mezun uluslararası öğrenci katılım gösterdi. Geniş katılımın sağlandığı program yenilen akşam yemeği ve geçmişin güzel anılarının dudaklardan döküldüğü tebessüm ettiren sohbetler eşliğinde saatlerce sürdü.

 

Bursa İpekyolu UÖD yönetimimiz geçmişte yolu İpekyolu’ndan geçmiş tüm kadim dostlara programa katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunarken, hayat boyu başarı ve mutluluk dileklerini iletti.

 

 

event-news-white

News from our associations