OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/2a55c10883.jpg

İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği, Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne ziyarette bulundu.

İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği, 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması'nın son günü Uludağ Üniversitesinin çeşitli fakültelerinde öğrencim gören ve Uluslararası Öğrenci Buluşması'nda ülkelerini temsil eden Azerbaycan, Özbekistan, Afganistan, Pakistan, Fas, Irak, Cezayir, Tataristan, Kazakistan, Kırgızistan, Endonezya, Arnavutluk, Makedonya, Tayland, Yunanistan, Gürcitan, Cibuti, Nijer, Bulgaristan, Kırım ve Karaçay Çerkes Özerk Cumhuriyetinden misafir öğrencilerimizden oluşan kalabalık bir ekip ve Endonezya Başkonsolosluğu iki yetkilin katılımı ile Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Recep Altepe'nin yurt dışında olması münasebeti ile yerine Başkan Vekili Sayın Atilla ÖDÜNÇ tarafından karşılandık.

Ziyarette söz alan Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Ebubekir Armağan Bursa Büyükşehir Belediyesine katkılarından dolayı teşekkür ederken, 7. Uluslararası Öğrenci buluşması hakkında bilgi verdi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla ÖDÜNÇ ise misafir öğrencilerimize hitaben bir konuşma yaparak, "yabancı değil, misafirsiniz" dedi.

Konuşmaların ardından ise karşılıklı olarak hediye takdimi gerçekleştirildi.

event-news-white

News from our associations