OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/03a5f0756c.jpg

İhlas Vakfı, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu'nu ziyaret etti.

İhlas Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Avukat Mehmet Okyay ve beraberindekiler UDEF (Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bolat’ı ve UDEF Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyarette 10 yıldır devam eden misafir öğrenci çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Bolat, UDEF’e bağlı 25 Uluslararası Misafir Öğrenci Derneği’nin yaptıkları çalışmaları anlattı. 10 -12 Mayıs tarihlerinde İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde 20 şehirde aynı anda başlayacak olan 7. Uluslararası Öğrenci Buluşması’nın detaylarını anlatan Bolat, İhlas Vakfı’nı yapacakları 7.Uluslararası Öğrenci Buluşması’na davet ederek ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Okyay ise ziyarette İhlas Vakfı’nın çalışmaları hakkında kısa bilgiler vererek Vakfın Türkiye genelinde 31 öğrenci yurdu olduğunu belirterek, yurt dışında da toplam 12 yurt ve öğrenci evi ile yaklaşık 3500 öğrencinin barınma ihtiyacını karşıladıklarını söyledi. Okyay, UDEF’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

event-news-white

News from our associations