OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/dd046e4818.jpg

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve Giresun Uluslararası Öğrenci

Giresun  Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun ve Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdullah Demir Giresun Üniversitesi’nde öğrenim gören Afganistanlı misafir öğrencileri evlerinde ziyaret etti.

23 Şubat Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette, Giresun  Valisi Harun Sarıfakıoğulları Afganistanlı misafir öğrencilerden, uluslararası öğrenci olmanın zorlukları, yaşamış oldukları problemler ve bu problemlerin çözümü için neler yapılabileceği konusunda bilgiler aldı.

Afganistanlı misafir öğrenciler kendi hazırladıkları Afgan pilavını Vali Sarıfakıoğullarına ve Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun’a ikram etti. Ayrıca Afganistanlı misafir memleketlerinden getirmiş oldukları Afganistan yöresel kıyafetlerini Giresun  Valisi Harun Sarıfakıoğulları ve Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun’a hediye ettiler. 

Hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son bulan ziyaretten ötürü Afganistanlı misafir öğrenciler kıyafetlerini Giresun  Valisi Harun Sarıfakıoğulları ve Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun’a teşekkür ettiler.

event-news-white

News from our associations