OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/a195496d72.jpg

Giresun’da misafir öğrencilere hizmet etmek için kısa adı GİRUDER olan Giresun Uluslararası Öğrenci derneği kuruldu.

Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Kuruldu

Giresun’da eğitim gören misafir öğrencilere hizmet etmek için kısa adı GİRUDER olan Giresun Uluslararası Öğrenci derneği kuruldu. Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği yönetim kadrosu ve Giresun Üniversitesinde öğrenim gören misafir öğrencilerle tanışmak için Giresun BEM-BİRSEN il başkanlığının katkıları ile bir kahvaltı programı düzenlendi.

Kahvaltı programına Giresun BEM-BİRSEN il başkanı Coşkun MUSAOĞLU, Giresun Milli Eğitim Müdürü Necati AKKURT, Giresun KYK il Müdürü  Fethi ELMAS, UDEF 7: Bölge temsilcisi Yüksek KELEŞ, kurulan derneğin yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kahvaltı programında bir konuşma yapan Giresun Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah DEMİR , yeni kurulan derneğin izleyeceği yol hakkında bilgilendirme yaptı. Kahvaltıya katılan öğrencilerin sorularını yanıtlayan DEMİR misafir öğrencilik konusunda öğrencilerden fikir aldı. Demir, kahvaltı programa katılanlara teşekkür etti.

Tanışmanın akabinde UDEF 7. Bölge Koordinatörü Yüksel KELEŞ bir selamlama konuşması yaparak, GİRUDER’in de bağlı olduğu UDEF ‘in Türkiye genelinde ne tür faaliyetler yaptığını açıkladı.

Giresun Uluslararası Öğrenci Derneğinin kurucu üyeleri:

Abdullah DEMİR Yönetim Kurulu başkanı

Davut AKGÜL            Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ali AYAR Yönetim Kurulu Üyesi

Ahmet Tevfik KORKMAZ Yönetim Kurulu Üyesi

Köksal KUBAT  Yönetim Kurulu Üyesi

Abdullah İLYAS  Yönetim Kurulu Üyesi

Fethi ELMAS Yönetim Kurulu Üyesi

 

 

 

event-news-white

News from our associations