OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/553efe1673.jpg

Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mahmut Tekin, yönetim kurulu üyeleri ve misafir öğrenciler Gaziant

Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mahmut Tekin, yönetim kurulu üyeleri ve misafir öğrenciler  Gaziantep Üniversitesi Rektörünü Ali Gür'ü makamında ziyaret etti.

23 Şubat Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette; Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mahmut Tekin, Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Yönetim kurulu üyeleri ve Gaziantep’te üniversite eğitimine devam eden Afrikalı Öğrenciler Birliği (ASUG) üyeleri misafir öğrenciler ile birlikte Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür’ü makamında ziyaret etti. Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği ve UDEF hakkında da bilgilendirmelerin yapıldığı ziyarette uluslararası öğrenci çalışmaları ile alakalı istişarelerde bulunuldu. 

Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mahmut Tekin tarafından 11. Uluslararası Öğrenci Buluşması hakkında da bilgilendirmelerin yapıldığı ziyarette, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür 11.Uluslararası Öğrenci Buluşmasına desteklerini dile getirdi.

event-news-white

News from our associations