OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bcfbd21c5235f4a25bdbee6bdbd9e3cc1.JPG

Federasyonumuz ile IAC Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

 

         Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuz (UDEF) ile Maldivler International Aid Campaign (IAC) arasında eğitim alanında iş birliğini geliştirmek üzere iyi niyet protokolü imzalandı.

 

         UDEF Başkanımız Doç. Dr. Osman Akgül iki kurum arasındaki eğitim iş birliğini geliştirmek adına yapılan protokolü görüşmek ve imza törenini gerçekleştirmek üzere federasyon binasına gelen IAC başkanı ve heyetini makamında kabul etti. Protokol görüşmeleri esnasında Başkan Akgül’e UDEF Başkan Yardımcımız Muhammed Malik Taylan, Eğitim İlişkileri Koordinatörümüz Mahmut Oğuz, Eğitim İlişkileri Koordinatör Yardımcımız Barış Osman ve Dış İlişkiler Koordinatörümüz Emir Burak Sırakaya da eşlik etti. 

 

         UDEF’in uluslararası öğrencilere yönelik olarak yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladığı etkinlik ve organizasyonlarla birlikte IAC ve UDEF iş birliğinin eğitim alanında sağlayacağı faydaların ele alındığı görüşme sonrası iyi niyet protokolünün imza törenine geçildi. UDEF adına Başkan Akgül ve Barış Osman, IAC adına ise Ahmet IQBAL ve Uluslararsı İlişkiler Direktörü Mohamed Ali protokolün Türkçe ve İngilizce metinlerine imza attılar.

 

         Görüşme ve imza töreni hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

 

 

event-news-white

Other News