OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bf592b578e9544df6a6fd724be0071921.jpg

Erzurum’da Uluslararası Öğrencilerle Engelli Birimi Futsalda Bir Araya Geldi…

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuz (UDEF) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Erzurum Uluslararası Öğrenci Derneğimiz farkındalık oluşturacak bir sportif etkinlik gerçekleştirdi.

 

Dünyanın birçok ülkesinden üniversite eğitimi için Erzurum’u tercih eden uluslararası öğrencilere her türlü destek ve kolaylığı sağlayan Erzurum Uluslararası Öğrenci Derneğimiz, sosyal ve sportif faaliyetler düzenleyerek uluslararası öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor. Düzenlediği Futsal maçıyla uluslararası öğrencilerle Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Engelli Birimi’nde bulunan gençleri bir araya getiren derneğimiz, hem kentteki uluslararası öğrencilerle engelli öğrencilerin tanışıp kaynaşmalarını hem de birlikte keyifli vakit geçirmelerini sağladı.

 

Tatlı bir rekabet havasında geçen maç sonrasında Erzurum derneğimiz tarafından etkinliğe katılan engelli birimi gençlerine Erzurumspor forması hediye edildi. Akabinde de günü zihinlerde silinmez kılmak adına hatıra fotoğrafları çekildi.

event-news-white

News from our associations