OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/aac8531161.png

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) çatısı altında faaliyetlerini yürüten Erzurum Uluslararası Öğrenci Derneğ

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) çatısı altında faaliyetlerini yürüten Erzurum Uluslararası Öğrenci Derneği, misafir öğrencileri ile Zeytin Dalı harekatında Türk ordusuna destek amacıyla Fetih sureleri okudu.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin 20 Ocak Cumartesi günü mazluma umut olmak ve sınırlarımızın güvenliğini korumak adına başlattığı “Zeytin Dalı” harekatından sonra tüm yurtta ve dünya da olduğu gibi Erzurum’da da destek büyüktü. Erzurum’da üniversite eğitimlerini sürdüren misafir öğrenciler Erzurum Uluslararası Öğrenci Derneğinde bir araya gelerek Türk ordusuna, okumuş oldukları Fetih suresi ile manevi destek verdiler.

Erzurum Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Ergün Halis “Allah ordumuza güç kuvvet versin ve düşmana göz açtırmasın inşallah biz her zaman olduğu gibi bugünde dünyanın dört bir tarafından Erzurum’a gelmiş olan misafir öğrencilerimiz ile birlikte desteğimizi sürdürüyoruz” dedi.

event-news-white

News from our associations