OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/90675bc199.jpg

Eğitimlerine Erzurum'da devam ettiren uluslararası öğrenciler Erzurum UÖD'nin organize ettiği programda bir araya geldiler.

Erzurum'da Okuyan Uluslararası Öğrenciler Bir Araya Geldiler

Eğitimlerine Erzurum'da devam ettiren uluslararası öğrenciler Erzurum Uluslararası Öğrenci Derneğinin organize ettiği programda bir araya geldiler.

Değişik ülkelerden yaklaşık yüz öğrencinin katıldığı toplantıda Dernek Başkanı Ertan Aksakal geçen senenin değerlendirmesini yaptı. Geçen sene sosyal, kültürel, sportif ve ekonomik açıdan birçok çalışma yaptıklarının belirten Aksakal, bu senede çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

Aksakal, geçen sene başta İstanbul olmak üzere Bursa, Ankara, Çanakkale, Adana. İznik'e geziler düzenlediklerini bu gezilerle öğrencilerin birbirleriyle kaynaştıklarını ayrıca spor karşılaşmalarının çok güzel verimli geçtiğini kaydetti.

Erzurum Uluslararası Öğrenci Derneği Başkan Yardımcısı Özkan Yıldırım da geçen seneye ait yapılan çalışmaların kısa sunumun gerçekleştirdi, bu sene yapılacak olan çalışmalar hakkında misafir öğrenicilere bilgi verdi. Toplantı okunan şiirlerle son buldu.

event-news-white

News from our associations