OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/b79a924c2361a47759ee8f1bbd44be188.jpg

Düzce Derneğimizden Uluslararası Öğrenciler İçin Önemli İş Birliği...

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuz (UDEF) bünyesinde çalışmalarını yürüten Düzce Uluslararası Öğrenci Derneğimiz ile Düzce Üniversitesi arasında, kentte eğitim gören uluslararası öğrencilerin daha aktif olmasını sağlayacak iş birliği protokolü imzalandı.

 

Dünyanın birçok ülkesinden Düzce’de üniversite eğitimi almak üzere bulunan uluslararası öğrencilere yönelik çalışmalar yürüten Düzce Uluslararası Öğrenci Derneğimiz, öğrencilere çeşitli kolaylıklar sunan ve onların sosyal, akademik, kültürel yaşamlarında daha fazla aktif olmalarını sağlayacak önemli bir iş birliği protokolüne imza attı. İş birliği protokolüne Düzce UÖD Başkanımız Coşkun Zabunoğlu ve Düzce Üniversitesi adına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü imza attı.

 

Gerçekleştirilen bu protokolle üniversitede eğitim alan uluslararası öğrencilere yönelik; rehberlik, danışmanlık, oryantasyon, öğrenci buluşmaları, bilimsel, kültürel, sosyal ve sportif alanlarda ortak projelerin yürütülmesi kararlaştırıldı. Bunlara ek olarak hizmet içi eğitim programlarının düzenlenmesi, vize, oturma izni, sağlık sigortası ile diğer resmi işlerde rehberlik yapılması noktasında da Düzce Üniversitesi etkin rol alacak.

event-news-white

News from our associations