OUR SOCIAL MEDIA

FOLLOW US

article/bfe24d9a072874c53aeca129ab36a1225.jpeg

Denizli Derneğimizde Bayrak Değişimi

         Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonumuza (UDEF) bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Denizli Uluslararası Öğrenci Derneğimizde (DUDER) Başkan Akgül’ün katılımıyla bayrak değişimi gerçekleştirildi.

 

         Dünyanın farklı ülkelerinden yükseköğrenimlerini yapmak üzere Denizli’ye gelen uluslararası öğrencilere yürüttüğü faaliyetlerle hitap eden Denizli derneğimizde başkanlık devir teslim töreni gerçekleştirildi. UDEF Başkanımız Doç. Dr. Osman Akgül’ün katıldığı devir teslim töreninde Ali Durmuş DUDER Başkanlığı görevini Serdar Savran’a teslim etti. 

 

         Başkan Akgül, UDEF’in uluslararası öğrencilik vizyonunu ve misyonunu DUDER çatısı altında görev süresi boyunca Denizli’de layıkıyla yerine getiren Durmuş’a teşekkür ederken görevi teslim alan DUDER’in yeni Başkanı Serdar Savran’a ise muvaffakiyetler diledi. 

 

         Farklı ülkelerden gelen onlarca uluslararası öğrencinin de katılım gösterdiği törene Başkan Akgül’ün beraberinde UDEF Başkan Yardımcıları Adnan Oğuz ve Muhammed Malik Taylan, DUDER Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammed Güzel ve Oğuz Türkmen de katılım sağladı.

 

         Plaket ve hediyelerin takdim edilmesi, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından devir teslim töreni nihayete erdi.

 

event-news-white

News from our associations